Přístroje pro úpravu
      a výdej pitné vody

Aktuality

Akce!

Výhodný pronájem přístrojů za bezkonkurenční ceny. Více zde.

Kontakt » O firmě

O firmě

Profil firmy

Naše firma H2O s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Navázali jsme na obchodní aktivity firmy Seba s.r.o., která nabízela na českém trhu podobný sortiment výrobků již od první poloviny devadesátých let. Zahraniční vlastníci společnosti se rozhodli soustředit se pouze na jejich domácí trh v Polské republice.

Celosvětový trend v oblasti pitné vody jednoznačně směřuje k tzv. „ point-of-use“ přístrojům pro přímou úpravu pitné vody z vodovodního řadu. Mnoho firem ročně ušetří nezanedbatelné náklady. Nemusí objednávat stále novou balenou vodu, odpadá skladování, manipulace, doprava i další úkony. Bohužel, kvalita balené vody bývá často velmi proměnlivá. Výjimečný design stejně jako minimální provozní náklady jen potvrzují postupné zvyšování zájmu zákazníků o tuto techniku.

Naším cílem je uspokojování veškerých potřeb a přání svých zákazníků za předpokladu minimalizování investičních i provozních nákladů a dodržení vysoké úrovně kvality. Kvalita poskytovaných produktů a služeb je pro nás jednou z největších priorit.

Nenabízíme nejlevnější řešení, nabízíme kvalitní řešení. Pokud hledáte z krátkodobého pohledu nejlevnější řešení, obraťte se na konkurenci, pokud však hledáte kvalitní a z dlouhodobého hlediska úsporné řešení, jsme tu právě pro Vás.

Naše komplexní řešení zahrnuje:

 • konzultace
 • nabídka nejvhodnějšího typu přístroje podle konkrétních potřeb zákazníka
 • bezplatná zkouška přístroje na dobu 5 - 10 pracovních dnů
 • poslední den zkoušky změření spotřeby
 • prodej nových přístrojů
 • prodej repasovaných přístrojů za výhodné ceny
 • pronájem přístrojů
 • instalace
 • pravidelný záruční i pozáruční servis
 • pravidelné měření spotřeby horké i studené vody zdarma v rámci pravidelného servisu
 • podle změřených dat spotřeby doporučení četnosti výměny filtrů a UV lampy
 • odpojení a převoz přístrojů v případě stěhování
 • odkup přístrojů, pro které nemá zákazník využití

 

Historie firmy

2002 - založení firmy. 27. 3. 2002 byla firma H2O s.r.o. zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze. Po společnosti Seba s.r.o. zde zůstávají přístroje u několika firem jako Nestlé Česko, TRW Autoelektronika atd. Tyto firmy nás kontaktují a stávají se našimi prvními zákazníky.

červenec 2002 - stěhování firmy z Prahy 3 - Žižkov na Prahu 8 - Karlín.

srpen 2002 - povodně. Firma nemá naštěstí žádnou škodu.

listopad 2002 - dodáváme přístroje Waterlogic WLHCSS 850 do nových prostor Raiffeisenbank a.s. na Budějovické, Praha 4.

Centrála Raiffesenbank na Budějovické, Praha 4

březen 2003 - služební cesta do Londýna a jednání o spolupráci se společností Waterlogic International.

duben 2003 - navázání spolupráce s izraelskou společností Tana industries Ltd. Návštěva jejich exportního ředitele pana Dorona Gelese v Praze.

květen 2003 - začátek spolupráce s vendingovou společností Delikomat s.r.o.

Předváděcí místnost firmy Delikomat v Brně.

červen 2003 - zahájení prodeje nové značky přístrojů Tana Water v České republice.

srpen 2003 - služební cesta do Izraele, kde pro nás výrobce připravil obchodní a technické školení.

Továrna v kibucu Netiv Halamed Hei Výrobní linka

Laboratoř Záběr z předváděcí místnosti

říjen 2003 - Jana Obendrafouvá se stává jedinou majitelkou a jednatelkou firmy.

leden 2004 - zvítězili jsme ve výběrovém řízení a dodáváme přístrojů Classic Color (UV) Českým aeroliniím a.s. ve speciální barvě na přání zákazníka. V té samé době začíná naše spolupráce s významnou vendingovou společností Š & Sch, s.r.o.

červen 2004 - naše přístroje Tana Water si zvolila společnost Mediatel.

září 2004 - začátek spolupráce s vendingovou společností Sielaff Bohemia.

prosinec 2004 - instalujeme první přístroje Tana Water B. T. do kanceláří společnosti pro výzkum trhu GfK Praha, s.r.o. Začínáme spolupracovat s další vendingovou firmou - Automaty Servis Selecta.

2005 - naše portfolio se rozrůstá o další významné zákazníky, jako jsou např. Beneficial Finance, Karneval Media, Volvo Truck Czech a Raiffeisen stavební spořitelna. Dodáme další přístroje již stávajícím zákazníkům - Pohřebnímu ústavu hl. m. Prahy, Nestlé Česko atd.

březen 2006 - vybavujeme našimi přístroje nové sídlo splátkové společnosti CETELEM ČR. Dodáváme další přístroje společnostem, jako jsou Beneficial Finance, Oberbank AG, DAF Trucks Praha, Volvo Truck Czech, A. Charouz a také např. do sborovny základní školy - PJZŠ Horáčkova na Praze 4. Od června 2006 používá naše přístroje Tana Water T-6 TESTCOM - Technický a zkušební ústav telekomunikací a pošt na Praze 4.

Centrála Volvo Truck Czech v Čestlicích

červenec 2006 - instalujeme přístroje do nového sídla společnosti Nestlé Česko.

Sídlo společnosti Nestlé Česko, Praha 4 - Modřany.

2007 - přístroje Tana Water si zvolila společnost UNIQA pojišťovna pro své nové sídlo v ulici Evropská na Praze 6. Dodáváme první přístroje společnosti L‘OREAL .

Centrála společnosti UNIQA Pojišťovna na Evropské ulici v Praze 6.

březen 2007 - začínáme spolupracovat s vendingovou firmou LUMO PLUS z Karviné.

Lumo Plus s.r.o. , Petrovice u Karviné

duben 2007 - vyhráváme výběrové řízení na dodávku přístrojů na vodu do nového sídla energetické společnosti ČEZ.

září 2008 - na pozvání našeho dodavatele přístrojů společnosti Tana Industries Ltd. navštěvujeme veletrh Aquatech v Amsterodamu. Seznamujeme se zde s nejnovějšími trendy v oblasti úpravy vody a nápojové techniky.

Stánek společnosti Tana Industries Ltd., Aquatech Amsterdam

prosinec 2008 - zajišťujeme kompletní dodávku přístrojů na vodu do centrály Raiffeisen stavební spořitelny v Koněvově ulici na Praze 3.

2009 - dodáváme další přístroje již stávajícím zákazníkům - HSBC Bank, Volvo Truck Czech. Získáváme i nové zákazníky: v květnu vybavujeme nové sídlo pojišťovací společnosti Axa Assistance ve Hvězdově ulici v Nuslích, v červenci potom nové sídlo společnosti JNJ Global Business Services. V tomto roce ovšem přichází první vlna ekonomické krize, která vystavuje nás i jiné obchodní subjekty těžké zkoušce. Pro nás je to z hlediska hospodářského výsledku nejhorší rok v naší krátké historii.

leden 2010 - instalujeme přístroje v další pobočce společnosti Volvo Truck Czech, která je v Hradci Králové.

srpen 2010 - vybavujeme budovu energetické společnosti RWE na Proseku přístroji Tana Water B.T. Koncem roku instalujeme přístroje v další pobočce společnosti Volvo Truck Czech v Havířově.

říjen 2010 - na pozvání francouzské společnosti Mistral Constructeur navštěvujeme 16. odbornou výstavu Evropské asociace výrobců přístrojů pro výdej pitné vody, která se konala v Praze v hotelu Intercontinental.

Stánek společnosti Mistral Constructeur Ltd., hotel Intercontinental, Praha

2011 - dodáváme další přístroje stávajícím zákazníkům - PPL CZ, B. Braun Medical, L’OREAL, Nestlé a také pobočku firmy CETELEM v Brně.

2012 - naše přístroje se dostávají k dalším novým zákazníkům - ŠKODA AUTO, Young & Rubicam, LLP Prague.

2013 - rozšiřujeme naši nabídku o pronájmy přístrojů. V březnu 2013 zahajujeme spolupráci s novou vendingovou firmou na českém trhu Cafeomega.

Instalujeme další přístroje stávajícím zákazníkům - Česká spořitelna, ADP Employer Services, Newton Media, PPL CZ, TRUMPF Liberec, Národní divadlo, Skyport. Máme i nové zákazníky - Unicall Group, Las - Pro.

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.